Výsledky mistrovských utkání jaro 2014/2015 - mladší dorost A
12.04.2015, Neděle 14:30 Aritma : Libuš (Aritma UMT.) 6:0 (3:0) Góly: Kraus (Klár), Štich (Mazzotti), Křivka (Abdullazade), Mazzotti (Bažant), Hodinka (Mazzotti), Abdullazade (Štich)
Sestava: Růžička - Křivka, Osipyan, Levý, Hodinka - Klár, Ježek, Abdullazade - Andl, Štich, Mazzotti
Střídali: Bažant
6.04.2015, Neděle 16:30 Vršovice : Aritma (Čechie Uhříněves UMT.) 0:3 (0:0) Góly: Abdullazade, Navrátil (Mazzotti), Štich (Klár)
Sestava: Růžička - Křivka, Mašát, Levý, Hodinka - Klár, Ježek, Abdullazade - Mazzotti, Štich, Andl
Střídali: Navrátil, Bařina
Výsledky mistrovských utkání podzim 2014/2015 - mladší dorost A
8.11.2014, Sobota 14:00 Satalice : Aritma (Satalice UMT.) 1:10 (0:3) Góly: 4x Kraus, 2x Štich, 2x Levý, Hrouzek, Bažant
Sestava: Růžička - Bažant, Mašát, Levý, Hodinka - Klár, Abdullazade, Bouguetouta - Kraus, Štich, Ježek
Střídali: Křivka, Hrouzek
2.11.2014, Neděle 10:00 Aritma : Motorlet C (Aritma UMT.) 7:0 (3:0) Góly: 2x Kraus, Křivka, Abdullazade, Štich, Ježek, Ulan
Sestava: Klimov - Bažant, Mašát, Levý, Hodinka - Klár, Abdullazade, Ulan - Kraus, Štich, Ježek
Střídali: Křivka, Bouguetouta
Připraveni: Růžička
26.10.2014, Neděle 14:30 Loko Vltavín : Aritma (Vltavín UMT.) 3:1 (2:1) Góly: Ulan
Sestava: Růžička - Bažant, Mašát, Levý, Hodinka - Klár, Abdullazade, Ulan - Kraus, Štich, Ježek
Střídali: Křivka, Bouguetouta
19.10.2014, Neděle 13:30 Aritma : Klánovice (Aritma UMT.) 2:1 (1:1) Góly: Štich, Ježek
Sestava: Růžička - Bažant, Mašát, Levý, Hodinka - Klár, Ulan, Abdullazade - Kraus, Štich, Ježek
Střídali: Nasenko, Bouguetouta, Hrouzek
13.10.2014, Neděle 13:30 Tempo : Aritma (Tempo T.) 1:4 (0:1) Góly: Kraus, Bouguetouta, Klár, Štich
Sestava: Růžička - Bažant, Mašát, Levý, Hodinka - Křivka, Ulan, Abdullazade - Kraus, Štich, Bouguetouta
Střídali: Klár, Nasenko, Hrouzek, Hrbek
05.10.2014, Neděle 12:00 Aritma : Střešovice (Aritma T.) 2:1 (1:0) Góly: Štich, Kraus
Sestava: Klimov - Bažant, Mašát, Levý, Hodinka - Křivka, Abdullazade, Ježek - Kraus, Štich, Mazzotti
Střídali: Růžička, Klár, Nasenko, Bouguetouta
28.09.2014, Neděle 13:30 FA Praha : Aritma (FA Praha T.) 2:1 (1:1) Góly: Křivka
Sestava: Hrouzek - Bažant, Mašát, Křivka, Hodinka - Abdullazade, Kraus, Bouguetouta - Ježek, Štich, Mazzotti
Střídali: Levý, Klár, Nasenko
21.09.2014, Neděle 12:30 Aritma : Háje (Aritma UMT.) 2:1 (2:1) Góly: Křivka, Kraus
Sestava: Klimov - Bažant, Mašát, Levý, Hodinka - Křivka, Kraus, Bouguetouta - Ježek, Štich, Mazzotti
Střídali: Abdullazade, Klár
13.09.2014, Sobota 13:00 Libuš : Aritma (Libuš T.) 2:1 (1:1) Góly: Levý
Sestava: Růžička - Bažant, Mašát, Levý, Hodinka - Klár, Kraus, Bouguetouta - Mazzotti, Křivka, Ježek
Střídali: Abdullazade, Hrouzek
07.09.2014, Neděle 15:00 Aritma A : Vršovice (Aritma T.) 2:3 (1:1) Góly: Mazzotti, Levý
Sestava: Růžička - Bažant, Mašát, Levý, Hodinka - Klár, Křivka, Abdullazade - Bouguetouta, Mazzotti, Ježek
Výsledky mistrovských utkání jako 2013/2014 - mladší dorost A a B
25. 05. 2014, Neděle 15:00 Aritma B : Újezd nad Lesy (Aritma UMT.) 2:2 () Góly:
Sestava: Matoušek - Ludvík, Pavlovský, Mašát, Pecháček, Hodinka - Bouguetouta, Tománek, Klár, Nasenko, Sláma, Charamza - Mazzotti, Štich, Ježek, Racocha
25. 05. 2014, Neděle 13:00 Aritma A : Loko Vltavín (Aritma UMT.) 1:1 (1:0) Góly: Pavlovský (Abdullazade)
Sestava: Matoušek - Pavlovský, Mašát, Levý, Hodinka - Pecháček, Seidler, Abdullazade, Bouguetouta, Charamza, Nasenko - Mazzotti, Štich, Ježek, Racocha
Zápas s Loko Vltavín jsme začali velice dobře a v prvním poločase jsem soupeře jasně přehrávali. Dostávali jsme se i do zakončení, ale dlouho se nám nedařilo vstřelit branku.
V 31. minutě zahrál Abdullazade rohový kop přímo na hlavu Pavlovského, který konečně prostřelil brankáře soupeře - vedli jsme 1:0.
Druhý poločas jsme začali stejně dobře, jako jsme odehráli první, ale nebyli jsme schopni přidat další góly ani z vyložených šancí.
V 53. minutě dostal založník soupeře červenou kartu po druhé žluté a soupeř dohrával v deseti. Naše hráče tato situace bohužel uspokojila a soupeř nás od tohoto okamžiku začal jasně přehrávat. Nedokázali jsme udržet míč ve středu hřiště a soupeř se vlastní aktivitou tlačil k naší brance.
V 74. minutě se soupeři podařil rychlý útok a pas ze strany na nabíhajícího útočníka, který se natlačil před našeho obránce a se štěstím protlačil míč za našeho brankáře - srovnáno na konečných 1:1.
Závěrem: tento zápas se skládal ze dvou rozdílných částí:
- do vyloučení soupeře jsme hráli velice dobře a byli jasně lepší, ale zahazovali jsme vyložené šance.
- od vyloučení soupeře jsme přestali hrát a soupeř převzal iniciativu.
Myslím si, že jsme v tomto zápase zbytečně ztratili dva body, protože na výtězství jsme rozhodně měli.
17. 05. 2014, Sobota 14:00 Tempo : Aritma A (Tempo T.) 2:1 (2:1) Góly: Mašát (Bouguetouta)
Sestava: Matoušek - Mašát, Levý, Merčák, Křivka, Hodinka, Pavlovský - Seidler, Abdullazade, Pecháček, Bouguetouta, Ježek - Racocha, Mazzotti, Štich, Sláma
Zápas s papírově slabším soupeřem se hrál za hustého deště, který nám dělal velké problémy.
Už po deseti minutách jsme prohrávali 2:0, když se soupeř nejprve trefil z přímého kopu a potom střelou za velkým váplnem. Soupeř se po tomto vedení zatáhl a úporně bránil.
Do konce poločasu jsme snížili na 2:1, když se hlavou trefil Mašát po centru Bouguetouty z přímého kokpu.
I přes velkou snahu se nám nepodařilo vstřelit další gól.
11. 05. 2014, Neděle 13:00 Aritma B : Tempo B (Aritma T.) 4:1 (1:0) Góly:
Sestava: Matoušek - Ludvík, Křivka, Pecháček, Hodinka - Abdullazade, Tománek, Charamza, Bouguetouta, Sláma - Ježek, Hornok, Mazzotti, Racocha
Soupeře, který k nám přijel s ročníkem 1999 jsme porazili 4:1.
11. 05. 2014, Neděle 11:00 Aritma A : Horní Měcholupy (Aritma T.) 4:1 (1:0) Góly: Racocha, Mazzotti (Abdullazade), Mazzotti (Bouguetouta), Hornok (Racocha)
Sestava: Matoušek - Křivka, Mašát, Levý, Merčák - Abdullazade, Seidler, Pecháček, Bouguetouta, Charamza, Sláma - Racocha, Hornok, Mazzotti, Ježek
Zápas jsme začali špatně a celý první poločas byl soupeř lepší. Hráli jsme bez pohybu a s množstvím nepřesností, proto jsme měli veliký problém dostat se na polovinu soupeře.
Ve 4. minutě se soupeř dostal po rohu k zakončení z malého vápna, ale jeho slabou střelu chytil Matoušek.
V 7. minutě se Racocha z přímého kopu těsně za velkým vápnem trefil tvrdou střelou přesně k tyči a vedli jsme z naší první šance 1:0.
V 11. minutě překopl osamocený soupeř naší branku ze vzdálenosti penalty po nahrávce ze strany.
Ve 28. minutě se soupeř u autové čáry prokličkoval mezi našimi dvěma obránci a nahrával před naší branku, odkud míč odkopl Levý.
Ve 34. minutě střílel Křivka za velkým vápnem metr vedle.
Ve 40. minutě Mazzottiho střelu něbo přihrávku před branku vyrazil brankář soupeře.
Ke konci prvního poločasu jsme se zlepšili a v posledních deseti minutách se konečně dostali do zakončení. O přestávce vysvětlili naši trenéři zvýšeným hlasem, že takto pokračovat nemůžeme a druhý poločas jsme odehráli o hodně lépe a jednoznačně soupeře přehrávali.
Ve 42. minutě se do sólového úniku z poloviny hřiště dostal Hornok, utekl obráncům soupeře, ale vychytal jej brankář soupeře. Vyražený míč za velké vápno vracel technicky do branky Seidler, ale obránce soupeře vyhlavičkoval z prázdné branky.
Ve 45. minutě Seidlerovu ne příliš prudkou střelu za velkým vápnem chytil brankář soupeře.
Ve 46. minutě se dostal soupeř rychlým průnikem středem až před Matouška, ale ten jej včasným vyběhnutím vychytal.
Ve 48. minutě hlavičkoval Mazzotti po rohu Abdullazade do tyče, od které se míč odrazil za brankovou čáru a vedli jsme 2:0.
V 51. minutě chytil Matoušek přímý kop soupeře kousek za velkým vápnem.
V 53. minutě trefil Levý tyč naší branky při odkopu centru soupeře ze strany.
V 58. minutě vyrazil brankář soupeře střelu Bouguetouty z úhlu.
V 59. minutě se opřel Mazzotti na velkém vápně do odraženého míče po přímém kopu Bouguetouty z poloviny hřitě a poslal ho technicky k tyči - 3:0.
V 60. minutě nadvakrát chytil brankář soupeře střelu Racochy z úhlu po rychlém útoku.
V 67. minutě vyrazil brankář soupeře střelu Bouguetouty z úhlu těsně nad. branku.
V 68. minutě vyrazil brankář soupeře technickou střelu Charamzy k tyči po našem rohu.
V 69. minutě utekl Racocha po křídle a předložil Hornokovi před prázdnou branku - 4:0.
V 70. minutě srazil obránce soupeře střelu Pecháčka z velkého vápna po rychle rozohraném přímém kopu z poloviny hřiště.
V 71. minutě dostal Racocha míč středem za obránce soupeře, ale jeho technická střela šla těsně vedle branky soupeře.
V 72. minutě propadl přímý kop z poloviny hřiště na malé vápno k Bouguetoutovi, který trefil brankáře soupeře.
V 79. minutě jsme propadli u autové čáry, kde nám utekl útočník soupeře a po jeho přihrávce na penaltu jsme dostali gól na konečných 4:1.
Zápěrem - první poločas jsme odehráli velice špatně, ale ve druhém jsme soupeře jasně přehrávali a zaslouženě vyhráli.
04. 05. 2014, Neděle 17:00 Střešovice A : Aritma A (Střešovice T.) 1:0 (0:0) Góly:
Sestava: Matoušek - Merčák, Mašát, Levý, Pavlovský - Abdullazade, Seidler, Pecháček, Křivka, Klár - Ježek, Hornok, Mazzotti, Sláma, Nasenko
První poločas se hrál vyrovnaný zápas ve velikém tempu a s plným nasazením na obou stranách. Obrany obou mužstev byly jistější, proto se útočníci nedostávali do mnoha vyložených šancí. Střešovice měli jednu tutovku, kdy jejich útočník překopl z voleje v těžké pozici naší branku z malého vápna, jinak jejich průniky zachytávala naše pozorná obrana a střely ze střední vzdálenosti nebyly nebezpečné. Největší šanci jsme měli my, když v 35. minutě propadl míč mezi stopery soupeře a Sláma šel sám na brankáře, který mu bohužel kličku do strany chytil. V 39. minutě ještě střílel po rohu Sláma z velkého vápna těsně vedle.
Ve druhém poločase měl soupeř více ze hry, ale do nebezpečného zakončení se nedostával. Nám začali docházet síly, hlavně u hráčů, kteří hráli i za B tým a také se nám kupili zranění.
V 62. minutě jsme se dopustili faulu v pokutovém území, ale soupeřovu penaltu k tyči vyrazil Matoušek na roh.
Bohužel v 74. minutě jsme se nechali obehrát u autové čáry a po nahrávce na velké vápno se soupeř prosadil střelou k tyči - 1:0.
V posledních minutách jsme se pokusili o vyrovnání, ale bez úspěchu.
Závěr - musím říct, že jsme odehráli velice dobré utkání, kterému by slušela remíza. Soupeř byl silově lepší, my zase fotbalovější. Všichni naši hráči hráli s plným nasazením, proto je škoda toho jednoho inkasovaného gólu.
04. 05. 2014, Neděle 14:45 Střešovice B : Aritma B (Střešovice T.) 2:1 (2:1) Góly: Nasenko
Sestava: Matoušek - Hodinka, Křivka, Pavlovský, Pecháček - Nasenko, Tománek, Charamza, Abdullazade - Mazzotti, Hornok, Sláma, Ježek
V 15. minuta jsme se dopustili faulu v pokutovém území a soupeř se dostal z penalty do vedení 1:0.
Ve 28. minutě vyrovnal Nasenko střelou z vámpna pod břevno na 1:1.
Ve 36. minutě jsme nezachytili rychlý protiútok soupeře po křídle a po nahrávce před prázdnou branku se soupeř znovu dostal do vedení - 2:1.
Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný zápas, ale ani jedno mužstvo se nedostávalo do vyložených brankových příležitostí.
27. 04. 2014, Neděle 13:00 Aritma B : Motorlet C (Aritma UMT.) 1:2 Góly:
Sestava: Růžička - Křivka, Ludvík, Pavlovský, Hodinka - Pecháček, Charamza, Nasenko, Tománek, Klár, Ježek, Abdullazade - Hornok, Sláma, Racocha
27. 04. 2014, Neděle 11:00 Aritma A : FA Praha (Aritma UMT.) 0:7 (0:3) Góly:
Sestava: Růžička - Merčák, Mašát, Levý, Křivka, Pavlovský, Hodinka - Abdullazade, Seidler, Pecháček, Ježek, Nasenko - Racocha, Hornok, Mazzotti
21. 04. 2014, Pondělí 17:00 Háje : Aritma B (Háje UMT.) 7:0 Góly:
Sestava: Katolický - Šubrt, Křivka, Ludvík, Charamza - Nasenko, Tománek, Hornok, Sláma + 5 hráčů ročníku 1999
21. 04. 2014, Pondělí 15:15 Stodůlky : Aritma A (Stodůlky T.) 0:1 (0:0) Góly: Racocha (Merčák)
Sestava: Růžička - Pavlovský, Mašát, Levý, Merčák, Hodinka - Pecháček, Seidler, Abdullazade, Ježek - Mazzotti, Štich, Racocha
12. 04. 2014, Sobota 12:00 Aritma B : Junior (Aritma UMT.) 2:0 (1:0) Góly: Sláma, Abdullazade
Sestava: Růžička - Šubrt, Hodinka, Křivka, Ludvík, Pecháček - Pavlovský, Nasenko, Abdullazade, Charamza - Tománek, Sláma, Racocha
12. 04. 2014, Sobota 10:00 Aritma A : Libuš (Aritma UMT.) 2:1 (0:0) Góly: Abdullazade (Racocha), Štich (Levý)
Sestava: Růžička - Mašát, Levý, Pavlovský, Merčák, Křivka, Hodinka - Seidler, Abdullazade, Pecháček, Ježek - Racocha, Mazzotti, Štich
05. 04. 2014, Sobota 11:00 Klánovice : Aritma B (Klánovice T.) 9:1 (6:0) Góly: Hornok
Sestava: Katolický - Šubrt, Hodinka - Nasenko, Charamza - Hornok + 3 hráči ročníku 1999
05. 04. 2014, Sobota 10:30 Vršovice : Aritma A (Vršovice T.) 2:2 (0:0) Góly: Štich (Merčák), Seidler (Štich)
Sestava: Růžička - Mašát, Levý, Pavlovský, Merčák - Seidler, Abdullazade, Pecháček - Racovha, Mazzotti, Štich
Výsledky mistrovských utkání jaro 2012/2013
13. kolo - 08. 06. 2013, Sobota 15:00 Aritma - Vršovice (Aritma T.) 7:1 (5:1) Góly: 2xJ. Melen, 2xD. Vyleta, 2xD. Sommer, P. Štich
Sestava: D. Růžička - P. Merčák, J. Kysela, M. Křivka, M. Vaverka - D. Vyleta, D. Sommer, R. Abdullazade - P. Štich, J. Melen, J. Levý Střidali: P. Medek, Nasenko, R. Ježek, A. Kraus
22. kolo - 02. 06. 2013, Neděla 17:00 Střešovice - Aritma (Střešovice T.) 1:4 (1:4) Góly: 2xJ. Melen, 2xD. Sommer
Sestava: D. Růžička - M. Křivka, J. Kysela, F. Mašát, M. Vaverka - D. Vyleta, M. Hordoš, D. Sommer - J. Levý, J. Melen, P. Štich Střidali: N. Nasenko, P. Merčák, R. Abdullazade, A. Kraus, P. Medek NB - J. Krs
21. kolo - 25. 05. 2013, Sobota 15:00 Aritma - Loko. Praha (Aritma T.) 4:3 (1:2) Góly: J. Melen, D. Vyleta, D. Sommer, J. Kysela
Sestava: J. Krs - J. Kysela, M. Křivka, F. Mašát, M. Vaverka - D. Vyleta, D. Sommer, R. Abdullazade - P. Štich, J. Melen, J. Levý Střidali: P. Merčák, M, Hordoš, J. Hodinka, R. Ježek, A. Kraus NB - D. Růžička
20. kolo - 18. 05. 2013, Sobota 15:00 Bohemians - Aritma (Bomehians UMT.) 1:1 (1:1) Góly: D. Sommer
Sestava: D. Růžička - J. Levý, J. Kysela, F. Mašát, M. Vaverka - D. Vyleta, M. Křivka, R. Abdullazade - M. Hordoš, J. Melen, M. Klár Střidali: D. Sommer, N. Nasenko, P. Merčák, J. Hodinka, P. Štich, A. Kraus NB - J. Krs
Pohár - 15. 05. 2013, Středa 17:00 Střešovice - Aritma (Střešovice T.) 2:0 (1:0)
Sestava: J. Krs - J. Hodinka, J. Kysela, F. Mašát, M. Vaverka - D. Vyleta, M. Křivka, A. Kraus - M. Hordoš, J. Melen, J. Levý Střidali: N. Nasenko, P. Merčák, J. Nový, R. Ludvík, R. Ježek, M. Klár NB - D. Růžička
19. kolo - 11. 05. 2013, Sobota 17:00 Aritma - Podolí (Aritma UMT.) 12:0 (3:0) Góly: 4x M. Hordoš, 3x J. Melen, 2x P. Štich, 2x D. Vyleta, R. Abdullazade
Sestava: D. Růžička - J. Hodinka, J. Kysela, F. Mašát, N. Nasenko - D. Vyleta, M. Křivka, R. Ježek - J. Levý, J. Melen, P. Štich Střidali: D. Sommer, R. Abdullazade, P. Merčák, M. Hordoš, M. Klár, P. Medek NB - J. Krs
18. kolo - 05. 05. 2013, Neděla 12:30 Tempo - Aritma (Tempo T.) 1:1 (0:0) Góly: M. Hordoš
Sestava: J. Krs - J. Hodinka, J. Kysela, F. Mašát, J. Melen - D. Vyleta, M. Křivka, R. Abdullazade - M. Hordoš, D. Sommer, P. Štich Střidali: N. Nasenko, R. Ježek, J. Levý, M. Klár, NB - D. Růžička
17. kolo - 28. 04. 2013, Neděla 15:30 Aritma - Háje (Aritma UMT.) 5:0 (4:0) Góly: 2x D. Vyleta, D. Sommer, P. Štich, J. Melen
Sestava: J. Krs - J. Hodinka, J. Kysela, F. Mašát, M. Vaverka - D. Vyleta, M. Křivka, A. Kraus - M. Hordoš, D. Sommer, P. Štich Střidali: N. Nasenko, R. Abdullazade, R. Ježek, J. Melen, M. Klár, NB - D. Růžička
16. kolo - volno
Pohár - 17. 04. 2013, Středa 17:00 Ujezd nad Lesy - Aritma (Újezd T.) 0:2 (0:0) M. Hordoš, F. Mašát
Sestava: J. Krs - J. Hodinka, J. Kysela, F. Mašát, M. Vaverka - D. Vyleta, R. Abdullazade, A. Kraus - M. Hordoš, P. Medek, P. Štich Střidali: N. Nasenko, P. Merčák, J. Nový, M. Křivka, R. Ježek, D. Sommer NB - D. Růžička
15. kolo - 13. 04. 2013, Sobota 14:30 Aritma - Braník (Aritma UMT.) 2:0 (1:0) Góly: J. Levý, D. Vyleta
Sestava: D. Růžička - P. Merčák, M. Křivka, F. Mašát, M. Vaverka - D. Vyleta, R. Abdullazade, A. Kraus - M. Hordoš, D. Sommer, H. Levý Střidali: N. Nasenko, J. Hodinka, J. Kysela, P. Štich, NB - J. Krs
14. kolo - 06. 04. 2013, Neděle 13:30 ČAFC - Aritma (ČAFC UMT.) 1:2 (0:1) Góly: J. Kysela, D. Vyleta
Sestava: D. Růžička - P. Merčák, M. Křivka, F. Mašát, J. Kysela - D. Vyleta, R. Abdullazade, A. Kraus - P. Štich, J. Melen, H. Levý Střidali: N. Nasenko, J. Hodinka, M. Hordoš, P. Medek, NB - J. Krs
12. kolo - 24. 03. 2013, Neděle 13:30 Aritma - Hostivař (Aritma UMT.) 4:1 (1:1) Góly: 2x M. Hordoš, D. Sommer, N. Nasenko
Sestava: J. Krs - J. Hodinka, M. Křivka, P. Merčák, J. Kysela - D. Vyleta, M. Hordoš, A. Kraus - P. Štich, D. Sommer, N. Nasenko Střidali: R. Abdullazade, M. Klár, M. Vaverka, P. Medek, NB - D. Růžička
Výsledky mistrovských utkání podzim 2012/2013
1. kolo - 09. 09. 2012, Neděle 15:00 Hostivař - Aritma (Hostivař T.) 0:7 (0:3) Góly: 5´, 61´ H. Levý, 23´, 42´M. Hordoš, 44´, 60´J. Nový, 17´ M. Penc
Sestava: D. Růžička - D. Sommer, F. Mašát, P. Merčák, J. Levý - N. Nasenko, A. Kraus, R. Ježek - M. Klár, M. Penc, M. Hordoš Střidali: J. Nový, R. Abdullazade
2. kolo - 15. 09. 2012, Sobota 13:00 Vršovice - Aritma (Vršovice T.) 1:4 (0:2) Góly: 26´J. Melen, 28´J. Nový, 53´, 68´D. Vyleta
Sestava: J. Krs (D. Růžička) - J. Hodinka, F. Mašát, P. Merčák, N. Nasenko - R. Ježek, D. Vyleta, P. Štich - M. Klár, M. Penc, H. Levý, Střidali: J. Nový, R. Abdullazade, M. Hordoš, J. Melen, M. Křivka, D. Sommer
3. kolo - 22. 09. 2012, Sobota 13:00 Aritma - ČAFC (Aritma UMT.) 3:2 (2:0) Góly: 7´M. Penc, 11´A. Kraus, 53´D. Vyleta
Sestava: J. Boček - N. Nasenko, F. Mašát, P. Merčák, H. Levý - A. Kraus, D. Vyleta, P. Štich - J. Melen, M. Penc, M. Hordoš Střidali: J. Nový, R. Abdullazade, R. Ježek, M. Křivka, D. Sommer, J. Hodinka
4. kolo - 28. 09. 2012, Pátek 10:15 Braník - Aritma (Braník T.) 0:2 (0:1) Góly: 9´, 45´ J. Levý
Sestava: J. Krs - D. Sommer, F. Mašát, P. Merčák, M. Křivka - A. Kraus, D. Vyleta, M. Hordoš - J. Melen, M. Penc, J. Levý Střidali: N. Nasenko, R. Abdullazade, J. Hodinka, R. Ludvík, P. Štich, NB - J. Boček
5. kolo - Volno
6. kolo - 13. 10. 2012, Sobota 14:15 Háje - Aritma (Háje UMT.) 0:0 (0:2) Góly: 48´ M. Penc, 56´ P. Štich
Sestava: J. Krs - N. Nasenko, F. Mašát, P. Merčák, M. Křivka - A. Kraus, D. Vyleta, R. Abdullazade - J. Melen, M. Penc, P. Štich Střidali: J. Levý, M. Vaverka, P. Medek, J. Nový, NB - J. Boček
7. kolo - 21. 10. 2012, Neděle 11:00 Aritma - Tempo (Aritma UMT.) 4:1 (4:0) Góly: 19´, 30´ J. Levý, 22´, 33´ P. Merčák
Sestava: J. Krs - J. Levý, F. Mašát, M. Křivka, M. Vaverka - P. Štich, D. Vyleta, A. Kraus - M. Hordoš, M. Penc, J. Melen Střidali: N. Nasenko, R. Ježek, R. Abdullazade, P. Medek, P. Merčák
8. kolo - 07. 11. 2012, Středa 15:00 Slavoj Podolí - Aritma (Slavoj Podolí UMT.) 0:0
Sestava: J. Krs - N. Nasenko, F. Mašát, P. Merčák, D. Sommer - P. Štich,R. Ježek, A. Kraus - J. Melen, J. Levý, J Nový Střidali: M. Klár, M. Hordoš, R. Ludvík, D. Růžička, NB- J. Boček
9. kolo - 04. 11. 2012, Neděle 10:00 Aritma - Bohemians Praha (Aritma UMT.) 2:2 (1:1) Góly: 22´ vlastní gól, 65´J. Melen (11m)
Sestava: J. Krs - N. Nasenko, F. Mašát, P. Merčák, M. Vaverka - P. Štich,R. Abdullazade, A. Kraus - J. Levý, M. Penc, J. Melen Střidali: D. Sommer, R. Ježek, R. Ludvík, J. Nový, NB J. Boček
10. kolo - 10. 11. 2012, Sobota 13:15 Loko. Vltavín - Aritma (Loko. Vltavín UMT.) 0:2 (0:0) Góly: 45´ M. Křivka, 54´J. Melen
Sestava: J. Krs - N. Nasenko, F. Mašát, P. Merčák, D. Sommer - P. Štich,R. Ježek, A. Kraus - J. Melen, J. Levý, M. Hordoš Střidali: M. Klár, M. Křivka, R. Ludvík, J. Hodinka, NB- D. Růžička
11. kolo - 18. 11. 2012, Neděle 09:45 Aritma - SK Střešovice (Aritma UMT.) 3:1 (0:1) Góly: 52´, 66´ J Levý, 61´ D. Vyleta
Sestava: J. Krs - N. Nasenko, F. Mašát, P. Merčák, D. Sommer - P. Štich, M. Hordoš, A. Kraus - J. Melen, J. Levý, M. Klár Střidali: D. Vyleta, M. Křivka, J. Nový, J. Hodinka, D. Růžička
Výsledky mistrovských utkání jaro 2012
7:0 (5:0) 12. kolo - 21. 03. 2012, Středa 18:30 H.Měcholupy - Dukla C (H.Měcholupy UMT.)
Sestava: D. Růžička - J. Hodinka, F. Mašát, J. Kysela, A. Ulan – P. Štich, N. Nasenko, D. Vyleta – R. Abdullazade, D. Sommer, J. Melen. Střídali: R. Ježek, M. Klár, F. Hron, M. Vaverka.
13. kolo - 31. 03. 2012, Sobota 15:00 Dukla C - Libuš (Aritma UMT.) 2:2 (1:1) Góly : 18´P. Melen, 60´ M. Penc
Sestava: D. Růžička - J. Hodinka, F. Mašát, J. Kysela, M. Křivka – A. Kraus, N. Nasenko, R. Ježek – P. Štich, J. Melen, M. Klár Střídali: P. Medek, M. Penc, R. Ludvík, M. Hordoš, D. Vyleta.
14. kolo - 09. 04. 2012, Pondělí 14:30 Tempo - Dukla C (Tempo T.) 2:2 (1:2) Góly : 20´ a 22´ D. Sommer
Sestava: D. Růžička – M. Křivka, P. Šima, F. Mašát, J. Hodinka – N. Nasenko, R. Ježek, P. Štich – M. Klár, M. Penc, M. Sláma. Střídali: D. Sommer, R. Abdullazade, J. Nový, A. Kraus.
15. kolo - 14. 04. 2012, Sobota 15:00 Dukla C - Slavoj Podolí (Aritma T.) 0:9 (0:6)
Sestava: D. Růžička – M. Křivka, P. Šima, F. Mašát, R. Abdullazade – N. Nasenko, P. Štich, P. Masopust – M. Klár, D. Sommer, J. Jardeky. Střídali: A. Kraus, J. Hodinka, R. Ježek, M. Penc, M. Hordoš.
Jenom jednou větou: "Prohra neznamená neúspěch!!!" Několik pozitívních momentů, které jste dnes ukázali: kombinace pod velkým tlakem, nevzdávali jste se i přes nepříznivý vývoj, bojovnost, charakter a někteří i velké srdce!!! Proto Vám chci za dnešní zápas poděkovat. Malý dárek: https://www.youtube.com/watch?v=buVta82W5p4
16. kolo - 21. 04. 2012, Sobota 09:00 Vršovice - Dukla C (Vršovice T.) 4:0 (1:0)
Sestava: D. Růžička – R. Abdullazade, M. Křivka, F. Mašát, J. Kysela – N. Nasenko, P. Štich, A. Kraus – M. Hordoš, M. Penc, M. Sláma Střídali: J. Nový, J. Hodinka, R. Ježek, P. Medek, M. Vaverka, NB- L. Dražil.
17. kolo - 28. 04. 2012, Sobota 13:15 Loko. Vltavín - Dukla C (Loko. Vltavín T.) 5:1 (0:0) Góly : 60´ M. Penc
Sestava: D. Růžička – R. Abdullazade, M. Křivka, F. Mašát, J. Kysela – N. Nasenko, P. Štich, R. Ježek – D. Sommer, M. Hordoš, M.Klár Střídali: M. Penc, J. Hodinka, P. Medek, M. Vaverka, J. Melen, NB- L. Dražil, + asistent R. Ludvík.
18. kolo - 05. 05. 2012, Sobota 15:00 Dukla C - SK Střešovice (Aritma T.) 0:3 (0:4)
Sestava: D. Růžička – M. Kaník, M. Křivka, F. Mašát, P. Šíma – N. Nasenko, D. Tkachenko, M. Klár – D. Sommer, M. Hordoš, P. Štich Střídali: M. Penc, J. Hodinka, P. Medek, R. Abdullazade, A. Kraus, NB- L. Dražil,
19. kolo - 13. 05. 012, Neděle 15:00 Vyšehrad - Dukla C (Vyšehrad UMT.) 6:0 (1:0)
Sestava: P. Řepa – R. Abdullazade, M. Křivka, F. Mašát, J. Hodinka – N. Nasenko, P. Štich, A. Kraus – M. Klár, M. Penc, J. Melen, Střídali: D. Sommer, R. Ježek, A. Ulan, L. Dražil.
20. kolo - 20. 05. 2012, Neděle 12:30 Dukla C - Aritma (Dukla T.) 0:3 (0:2)
Sestava: D. Růžička – R. Abdullazade, M. Křivka, F. Mašát, J. Hodinka – N. Nasenko, P. Štich, A. Kraus – M. Klár, M. Koubek, J. Melen, Střídali: D. Sommer, R. Ježek, A. Ulan, P. Medek, NB- L. Dražil.
21. kolo - 24. 05. 2012, Čtvrtek 17:00, ČAFC - Dukla C (ČAFC UMT.) 1:1 (3:1) Góly : 10´ J. Kysela
Sestava: D. Růžička – R. Abdullazade, M. Křivka, F. Mašát, P. Šíma – N. Nasenko, J. Melen, A. Kraus – R. Ježek, D. Sommer, J. Kysela, Střídali: M. Klár, J. Hodinka, A. Ulan, P. Medek, J. Nový, L. Dražil.
22. kolo - 02. 06. 2012, Sobota 13:00 Dukla C - Braník (Aritma UMT.) 0:4 (1:6) Góly : 47´ R. Abdullazade
Sestava: P. Řepa – R. Abdullazade, M. Křivka, F. Mašát, J. Kysela – P. Štich, J. Melen, A. Kraus – R. Ježek, D. Sommer, A. Ulan Střídali: P. Medek, M. Hordoš, P. Merčák, L. Dražil.
Výsledky mistrovských utkání podzim 2011/2012
1. kolo - 22. 09. 2011, So 13:00 Dukla C - H.Měcholupy 2:3
2. kolo - 10. 09. 2011, So 14:30 Libuš - Dukla C 3:1
3. kolo - 18. 09. 2011, Ne 12:00 Dukla C - Tempo 2:4
4. kolo - 25. 09. 2011, Ne 16:30 Slavoj Podolí - Dukla C 8:1
5. kolo - 02. 10. 2011, Ne 12:00 Dukla C - Vršovice 0:3
6. kolo - 09. 10. 2011, Ne 12:00 Dukla C - Loko. Vltavín 2:7
7. kolo - 16. 10. 2011, Ne 15:30 SK Střešovice - Dukla C 10:2
8. kolo - 23. 10. 2011, Ne 09:30 Dukla C - Vyšehrad 1:3
9. kolo - 30. 10. 2011, Ne 12:30 Aritma - Dukla C 6:1
10. kolo - 06. 11. 2011, Ne 10:00 Dukla C - ČAFC 3:1
11. kolo - 12. 11. 2011, So 08:30 Braník - Dukla C 14:0