Vysledky přípravných utkání v sezóně 2014/2015

09. 08. 2014, 17:00 Vyšehrad - Aritma 8:0

05. 08. 2014, 17:00 Neratovice - Aritma 8:2     Góly: Kraus, Levý

Vysledky přípravných utkání v sezóně 2013/2014

30. 03. 2014, 10:00 PSK Union Strašnice - Aritma 1:3 (0:2)     Góly: Racocha , Racocha (Charamza), Racocha (Abdullazade)

Sestava: Růžička - Pavlovský, Ludvík, Šubrt, Pecháček, Křivka - Seidler, Nasenko, Charamza, Abbdullazade - Hornok, Racocha, Katolický

Strašnicím jsme oplatili přátelský zápas ze začátku března a i tentokrát vyhráli díky třem brankám Racochy.

29. 03. 2014, 18:00 FA Praha - Aritma 10:0 (5:0)     Góly:

Sestava: Nový - Levý, Mašát, Merčák, Pecháček - Křivka, Abdullazade, Bouguetouta - Štich, Mazzotti, Racocha

Na hřiště silného týmu patřícího do trojice nejlepších týmů pražského přebodu mladšího dorostu jsme přijeli pouze s deseti hráči a bez brankáře. Do branky proto musel zaskočit Jakub Nový, který se na náš zápas přijel pouze podívat.

Do dvacáté minuty jsme se doželi a bránili všechny pokusy soupeře, ale pak se soupeř rozstřílel a po inkasovaném třetím gólu se přestali někteří naši hráči snažit. Většinu druhého poločasu jsme dohrávali bez zraněného Filipa Mašáta, který musel odstoupit kvůli nakopnutému kotníku. Soupeř měl celý zápas převahu, my jsme se nedokázali dostal do zakončení a pořádně ani před branku soupeře.

Podle mého názoru nastoupili někteří naši hráči s přílišným respektem ze soupeře a po inkasovaných brankách už to zabalili.

25. 03. 2014, 18:30 Neratovice - Aritma 2:0 (1:0)     Góly:

Sestava: Růžička - Levý, Mašát, Merčák, Pavlovský, Křivka - Nasenko, Abdullazade, Ježek, Král - Hornok, Štich, Mazzotti, Racocha

Po dobrých zápasech z minulého týdne se nám tento zápas vůbec nepovedl.

Zápas byl vyrovnaný, ale my ve středu hřiště rychle ztráceli míč a tím umožňovali soupeři vyvíjet tlak na naší obranu, které záloha moc nepomáhala. Podle mého názoru jsme se dostali do více jasných brankových příležitostí než soupeř, ale ani sami před brankářem jsme nedokázali skórovat.

23. 03. 2014, 15:00 Č.A.F.C. - Aritma 4:1 (1:1)     Góly: Štich (Abdullazade)

Sestava: Matoušek - Mašát, Levý, Křivka, Merčák, Pecháček, Ludvík - Ježek, Klár, Nasenko, Abdullazade, Bouguetouta, Sláma - Mazzotti, Štich, Racocha

Soupeř hrál s hráči staršího dorostu, kteří měli výraznou výškovou převahu.

První poločas byl vyrovnaný, ale my jsme měli více brankových přiležitostí, kdy po pěkné kombinaci šli naši útočníci asi pětkrát sami na brankáře soupeře. Z těchto šancí jsme využili pouze jednu a dostali se do vedení 1:0. Soupeři se podařilo vyrovnat na 1:1 chvilku před koncem poločasu, kdy nám propadl míč v pokutovém území.

Druhý poločas jsme začali špatně, často jsme ztráceli míče ve středu hřiště a naše přihrávky byly dost nepřesné. Soupeř toho dokázal dvakrát využít a dostal se do vedení 3:1. Od poloviny poločasu jsme hru vyrovnali a kombinací se také dostali do brankových příležitostí - bohužel jsme je nedokázali zakončit za což nás soupeř potrestal ještě jednou brankou na konci utkání.

Myslím si, že jsme odehráli dobré utkání, škoda jen neproměňování šancí, nepohlídání si offsidů v útoku a výpadku na začátku druhého poločasu - výsledek klidně mohl být pro nás příznivější.

19. 03. 2014, 16:30 Slaný - Aritma 7:1 (3:1)     Góly: Klár (Nasenko)

Sestava: Matoušek - Mašát, Levý, Merčák, Hodinka, Pecháček - Klár, Abdullazade, Nasenko, Tománek, Sláma - Mazzotti, Štich, Racocha, Šubrt

Tento zápas jsme odehráli proti můžstvu smíchaného ze staršího a mladšího dorostu. Vzhledem k tomu, že se hrálo bez pomezních rozhodčích, dostali jsme asi 5 branek z offsidu.

14. 03. 2014, 17:00 Aritma - Aritma 99 2:2 (2:1)     Góly: Seidler (Štich), Abdullazade (Štich)

Sestava: Růžička - Mašát, Křivka, Hodinka, Merčák, Levý, Pecháček - Abdullazade, Ježek, Klár, Seidler, Pavlovský - Mazzotti, Štich, Racocha, Šubrt

Celý zápas jsme drželi míč a soupeře většinou nepouštěli na naší polovinu. Soupeř využil obě brankové příležitosti, které jsme mu sami nabídli vlastními individuálními chybami. Bohužel jsme se málo tlačili do zakončení a další šance jsme nedokázali využít.

08. 03. 2014, 15:30 Aritma - PSK Union Praha 6:0 (2:0)     Góly: Sommer (Klár), Mazzotti, Merčák, Štich (Racocha), Tománek (Racocha), Racocha (Tománek)

Sestava: Katolický - Levý, Pecháček, Ludvík, Merčák, Hodinka, Pavlovský - Seidler, Nasenko, Abdullazade, Ježek, Klár, Tománek, Charamze - Sommer, Štich, Mazzotti, Racocha

Úvodních 20 minut jsme měli míč pod kontrolou, ale přihrávali jsme se si pouze na vlastní polovině. Od 20. minuty už jsme se tlačili před branku soupeře a vytvářeli si šance - do poločasu jsme dvě využili a vedli 2:0.

Ve druhém poločase jsme si vypracovali více brankových příležitostí a vstřelili čtyři góly, z toho dva až v závěru, kdy soupeři docházely síly.

Celý zápas jsme byli lepším týmem, i když soupeř hrál dobře a hrozil pouze po standardních situacích - jednou nás zachránilo břevno.

Vysledky přípravných utkání v sezóně 2012/2013

16. 03. 2013, 09:00 Střešovice - Aritma 1:6 (1:4)     Góly: 2x D. Vyleta, J. Hodinka, F. Mašát, D. Sommer, M. Hordoš

Sestava: 1. Polčas: J. Krs - J. Hodinka, J. Kysela, F. Mašát, R. Ludvík - D. Vyleta, M. Hordoš, J. Melen - P. Štich, D. Kim, M. Klár

Sestava: 2. Polčas: D. Růžička - N. Nasenko, P. Merčák (J. Melen), M. Křivka, J. Kysela  - D. Sommer, R. Abdullazade, F. Florián (M. Hordoš) - P. Medek J. Levý, J. Nový (P. Štich)

09. 03. 2013, 16:00 Aritma - Kladno 1:3 (1:2)     Góly: 1x J. Melen

Sestava: 1. Polčas: J. Krs - J. Kysela, M. Křivka, F. Mašát, P. Merčák - D. Vyleta, D. Sommer, R. Abdullazade - P. Štich, J. Melen, J. Levý

2. Polčas: J. Krs - J. Hodinka, P. Merčák (P. Štich), F. Mašát (M. Křivka), M. Vaverka  - D. Vyleta (D. Sommer), A. Kraus, M. Hordoš - M. Klár, N. Nasenko, R. Ludvík.

03. 03. 2013, 12:00 Aritma - Neratovice 6:2 (5:1)    Góly: 2x J. Melen, 2x D. Sommer, J. Kysela, J. Nový

Sestava: 1. Polčas: J. Krs - J. Kysela,P. Merčák F. Mašát, J. Hodinka - D. Vyleta, D. Sommer, A. Kraus - P. Štich, J. Melen, J. Levý

2. Polčas: J. Krs - R. Ludvík, M. Křivka, J. Kysela (P. Štich), N. Nasenko - R Ježek, R. Abdullazade, M. Hordoš - M. Klár, J. Nový, M. Kratochvíl

22. 02. 2013, 17:00 Aritma - Michalovce 3:4 (3:2)    Góly: 17´ a 30´ J. Melen, 23´ F. Mašát

Sestava: 1. Polčas: J. Krs  - D. Sommer, J. Kysela, F. Mašát, J. Hodinka - M. Hordoš, R. Ježek, A. Kraus - P. Štich, J. Melen, M. Kratochvíl

2. Polčas: R. Ludvík, M. Křivka, P. Merčák, N. Nasenko - D. Vyleta, R. Abdullazade, M. Hordoš (D. Sommer) - M. Klár, J. Nový, František F.

17. 02. 2013, 09:00 Kolín - Aritma 5:0 (2:0)

Sestava: J. Krs  - D. Sommer, J. Kysela, F. Mašát, M. Penc - D. Vyleta, R. Ježek, P. Štich - M. Hordoš, J. Melen, M. Klár Střídali:  J. Hodinka, A. Kraus, R. Ježek, M. Křivka, R. Abdullazade

10. 02. 2013, 09:00 Motorlet - Aritma 0:2 (0:1)     Góly: 22´ M. Hordoš, 44´ F. Mašát

Sestava: J. Krs  - J. Kysela, F. Mašát, M. Křivka, P. Merčák - D. Vyleta, M. Hordoš, P. Štich - M. Vaverka, J. Melen, D. Sommer Střídali:  J. Levý, N. Nasenko, M Klár, R. Ježek, P. Medek, R. Abdullazade

03. 02. 2013, 10:30 Beroun - Aritma 2:1 (1:0)     Góly: 52´ J. Nový

Sestava: J. Krs (D. Růžička)  - J. Kysela, F. Mašát, P. Merčák, J. Hodinka - D. Vyleta, R. Abdullazade, P. Štich - J. Melen, J. Levý, D. Sommer Střídali:  N. Nasenko, M Klár, R. Ludvík, J. Nový, M. Hordoš, M. Klár

26. 01. 2013, 10:00 Ústí - Aritma 3:0 (3:0)

Sestava: D. Růžička (J. Krs) - D. Sommer, J. Kysela, P. Merčák, N. Nasenko - D. Vyleta, A. Ulan, P. Štich - M. Vaverka, J. Levý, P. Medek Střídali:  R. Abdullazade, J. Hodinka, M Klár, M. Křivka, J. Nový, P. Řepa

20. 01. 2013, 10:00 Písek - Aritma 4:1 (1:0)      Góly: 52´ N. Nasenko

Sestava: D. Růžička - J. Kysela, P. Merčák, J. Levý, J. Hodinka - D. Vyleta, M. Hordoš, P. Štich - D. Sommer, J. Melen, M. Klár Střídali:  R. Abdullazade, N. Nasenko, P. Medek, A. Kraus

02. 12. 2012, 12:00 Aritma - Vyšehrad 3:2 (1:1)    Góly: 26´M. Hordoš, 51´J. Melen, 57´ P. Medek

Sestava: J. Krs (J. Boček, D. Růžička) - N. Nasenko, F. Mašát, J. Levý, J. Hodinka - D. Vyleta, R. Ježek, P. Štich - J. Melen, M. Penc, M. Hordoš Střídali: J. Nový, M. Klár, M. Vaverka, P. Medek, R. Ludvík

17. 10. 2012, 17:00 Dukla"99" - Aritma  3:3 (1:1)    Góly: 31´J. Melen, 52´ M. Penc, 70´ P. Medek

Sestava: J. Boček - N. Nasenko, F. Mašát, P. Merčák, M. Vaverka - M. Hordoš, R. Abdullazade, P. Štich - J. Melen, M. Penc, J. Levý, Střídali: J. Nový, M Křivka, R. Ježek, P. Medek, D. Sommer

03. 10. 2012, 17:15  Dukla - Aritma  4:1 (4:0)    Gól: 55´J. Levý

1. polčas: J. Krs -  D. Sommer, F. Mašát, P. Merčák, M Křivka  - D. Vyleta, P. Štich, R. Abdullazade - M. Vaverka, M. Penc, J. Melen

2. polčas: J. Boček - R. Ludvík, F. Mašát (D. Sommer), M. Křivka, J. Hodinka - M. Hordoš, R. Ježek, A. Kraus - J. Nový, J Levý, N. Nasenko

19. 09. 2012, 17:30  Vyšehrad - Aritma  3:3 (1:1)    Góly: M. Hordoš, F. Mašát, J. Nový

1. polčas: J. Boček -  D. Sommer, F. Mašát, M Křivka, P. Medek - D. Vyleta, P. Štich, R. Ježek - J. Levý, M. Hordoš, J. Melen

2. polčas: J. Boček - N. Nasenko, F. Mašát (J. Levý), M. Křivka, J. Hodinka - D. Vyleta (P. Štich), R. Abdullazade, A. Kraus - J. Nový, M. Penc, M. Hordoš (J. Melen)

04. 09. 2012, 17:30 Pohár  Aritma - Zličín  7:0 (2:0) Góly: 1´a 36´ M. Hordoš, 14´M. Penc, 36´ F. Mašát, 39´ P. Merčák, 67´ O. Bařina, 68´ M. Klár

Sestava: D. Růžička – D. Sommer, F. Mašát, P. Merčák, P. Medek – N. Nasenko, R. Abdullazade, A. Kraus – M. Klár, M. Penc, M. Hordoš. Střídali: R. Ježek, J. Řizek, J. Šmalcl, A. Osipyan, O. Bařina.

01. 09. 2012, 09:00 SK Strešovice U15  – Aritma U15  1:2 (1:2)    Góly: 14´ A. Kraus, 28´ M. Hordoš

1. polčas: D. Růžička –  J. Hodinka, F. Mašát, P. Merčák, M. Křivka  – P. Štich, A. Kraus, D. Vyleta – P. Melen, M. Hordoš, H. Levý

2. polčas: J. Krs -  D. Sommer, M. Křivka (H. Levý, M. Hordoš), P. Merčák, R. Ludvík - R. Ježek, N. Nasenko, R. Abdullazade - M. Klár, M. Penc, P. Medek (D. Vyleta, H. Levý)

28. 08. 2012, 17:00 Admira U15  – Aritma U15  0:3 (0:2)    Góly: 14´ M. Hordoš, 16´ P. Štich, 47´ H. Levý

1. polčas: D. Růžička –  J. Hodinka, F. Mašát, P. Merčák, M. Vaverka  – P. Štich, R. Ježek, D. Vyleta – P. Melen, M. Hordoš, H. Levý

2. polčas: J. Krs - P. Medek, M. Křivka, R. Ludvík, D. Sommer - A. Kraus, N. Nasenko,  R. Abdullazade - M. Klár, M. Penc, M. Hordoš, (D. Vyleta, H. Levý)

22. 08. 2012, 10:00 Aritma U15  – Aritma U14  18:0 (10:0)    Góly: M. Hordoš - 4, P. Melen - 3, D. Vyleta - 3, J. Nový - 3, H. Levý - 2, M. Vaverka - 1, P. Merčák - 1, N. Nasenko - 1,

1. polčas: D. Růžička - J. Hodinka, F. Mašát, P. Merčák, R. Abdullazade  – P. Štich, R. Ježek, D. Vyleta – P. Melen, M. Hordoš, M. Vaverka

2. polčas: J. Krs - P. Medek, F. Mašát (P. Štich), R. Ludvík, P. Merčák (P. Melen) - A. Kraus, N. Nasenko, M. Klár - J. Nový, D. Vyleta (M. Hordoš), H. Levý

14. 08. 2012, 15:30 Aritma  – Neratovice  1:3      Gól: 32´ L. Dražil z penalty

Sestava: D. Růžička - J. Hodinka, F. Mašát, R. Ludvík, P. Medek – M. Křivka, R. Ježek, A. Kraus – D. Sommer, M. Penc, M. Hordoš, Střídali: M. Klár, J. Nový, N. Nasenko, P. Štich,  R. Abdullazade, L. Dražil

14. 08. 2012, 10:30 Aritma  – Neratovice  1:0      Gól: 16´ M. Hordoš

Sestava: D. Růžička - R. AbdullazadeM. Křivka, R. Ludvík, P. Medek – P. Štich, N. Nasenko, A. Kraus – D. Sommer, M. Hordoš, M. Klár. Střídali: J. Hodinka, J. Nový, R. Ježek, M. Penc, F. Mašát

Vysledky přípravných utkání v zimním přípravném období 2011/2012

22. 01. 2012 Aritma U14 – Rakovník U14         4:1
28. 01. 2012 Střešovice U14 – Aritma U14       1:0
19. 02. 2012 Kolín – Aritma U14 UMT              2:0
04. 03. 2012 Aritma U14 – Braník U14             0:7
Sestava: D. Růžička - U. Aidar, F. Mašát, R. Ludvík, M. Křivka – R. Abdullazade, N. Nasenko, D. Vyleta – J. Nový, P. Medek, L. Dražil. Střídali: J. Hodinka, P. Štich.

10. 03. 2012 Děčín – Aritma U14                     1:2     Góly: (20´- Ivan, 29´- Wágner)
Sestava: D. Růžička - R. Abdullazade, F. Mašát, J. Kysela, M. Křivka – P. Štich, N. Nasenko, Wágner – J. Nový, Ivan, A. Kraus. Střídali: J. Hodinka.

17. 03. 2012 Aritma U14 – Aritma U15             0:3
Sestava: D. Růžička - J. Hodinka., F. Mašát, P.Šíma, M. Křivka – P. Štich, N. Nasenko, A. Kraus – R. Abdullazade, D. Sommer, P. Tomaides. Střídali: R. Ježek, M. Klár, F. Hron.